Takip et

Durum göstergesi ne işe yarıyor?

Cosa durum göstergesi Cosa’nın işleyiş durumu hakkında bilgi verir.

  1. Kombi Açık: Evinizin güncel sıcaklığı hedeflenen sıcaklığın altındaysa, Cosa kombinizi çalıştırır. Bu durumda kombinin açık olduğunu ifade eden göstergeyi görürsünüz.
  2. Kombi Kapalı: Evinizin güncel sıcaklığı hedeflenen sıcaklığın üzerindeyse, Cosa kombinizi kapatır. Bu durumda kombinin kapalı olduğunu ifade eden göstergeyi görürsünüz.
  3. Internet Bağlantı Problemi: Cosa'nın internet bağlantısında bir sıkıntı olduğunda bu durum göstergesini görebilirsiniz. Sorun bir süre sonra kendi kendine çözülmüyorsa, Cosa Sıkça Sorulan Sorular dokümanındaki yönergeleri takip edin.
  4. Eşleşme Yapılmamış: Cosa İstasyon ile Cosa Kombi arasında henüz bir eşleşme yapılmamış olduğunu ifade eder.
  5. Cosa Kombi Bağlantı Problemi: Cosa İstasyon ile Cosa Kombi arasında bir bağlantı sorunu olduğunu ifade eder. Sorun bir süre sonra kendi kendine çözülmüyorsa, Cosa Sıkça Sorulan Sorular dokümanındaki yönergeler işinize yarayabilir.
  6. Kombi Açık (Cosa Kombi Test Tuşu): Cosa Kombi üzerindeki kombi test Tuşu düğmesine basarak kombinizi açtıysanız, bu göstergeyi görürsünüz. Bu düğmeye basıldığında siz başka bir işlem yapana kadar kombiniz çalışmaya devam eder.
  7. Kombi Kapalı (Cosa Kombi Test Tuşu): Cosa Kombi üzerindeki kombi test tuşu düğmesine basarak kombinizi kapattıysanız, bu göstergeyi görürsünüz. Bu düğmeye basıldığında siz başka bir işlem yapana kadar kombiniz kapalı kalmaya devam eder.
Bu makale yardımcı oldu mu?
0 kişi içerisinden 0 kişi bunun yardımcı olduğunu düşündü
Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder

Yorumlar

Bir Zendesk Hizmetidir